Teslimat & Kargo

Yaptığım alışverişlerde ürünüm ne zaman kargoya teslim edilir?
Haftaiçi saat 15:00’a kadar verilen siparişler, aynı gün hazırlanıp kargoya teslim edilir. Haftasonu verilen siparişler, takip eden ilk iş günü içinde kargoya teslim edilmektedir. İndirim dönemlerinde yaşanan yoğunluk nedeniyle kargoya verilme süresi 3 – 5 iş günüarasında değişmektedir.

Hangi kargo şirketi ile çalışmaktasınız?
 Siparişleriniz "Yurtiçi Kargo" ile ulaşmaktadır.

Kargo için ücret ödeyecek miyim?
 nevrabutik.com'dan yapacağınız 150 TL ve üzeri alışverişlerinizde kargo ücreti ödemezsiniz. 150 TL altındaki siparişlerden 10 TL kargo ücreti alınmaktadır.

Siparişimin durumunu nereden / nasıl takip edebilirim?
"Siparişlerim" sayfasından ilgili siparişinizi görüntüleyip "Kargo Takip" linkine tıklayarak durumunu görebilirsiniz. Siparişiniz kargoya verildiğinde tarafınıza e-mail ve kargo firmasından telefonunuza mesaj gelecektir.

Sipariş teslimat adresimi değişmek istiyorum, nasıl yapabilirim?
 Sipariş adresinizi Whatsapp hattımızdan iletişime geçerek değiştirebilirsiniz.

Kargo, teslimat adresinde beni bulamazsa ne olur?
 Kargo firması siparişinizi belirtmiş olduğunuz adrese teslim eder. Adresinize gelen görevli, sizi telefonla arayarak geldiğini bildirir. Adreste bulunmamanız durumunda özel bir sistem aracılığıyla adresinize geldiğini kanıtlamak adına "konum gönderme" sistemini kullanır ve paketinizi en yakın şubeden alabileceğinize dair bir not bırakır. 3 gün içerisinde paketinizi şubeden almanız durumunda siparişiniz nevrabutik.com deposuna geri döner.

Siparişimdeki ürünler eksik / yanlış geldi, ne yapmalıyım?
 Müşteri hizmetlerini arayarak eksik / yanlış gelen ürünün size kargolanmasını isteyebilirsiniz